Підсумок конкурсу "Ритми майбутнього" 2021

«Табіле ЦЕХ» - організатор Х Всеукраїнського конкурсу танцю «Ритми майбутнього» 2021 вітає всіх учасників конкурсу з вдалими виступами!

Вже багато років поспіль приємно спостерігати зростання кількості та рівня учасників, які займаються класичним і сучасним танцем! У цьому році 210 номерів були представлені на конкурсі і це наш новий рекорд під час пандемії! А головне, що справжня любов до балету виявляє самих наполегливих, люблячих та стійких, яким ніщо не може встати на заваді займатися улюбленою справою свого життя!

Заслужена артистка України Ірина Гордійчук - голова нашого поважного журі – приклад відданості, душевного відношення та любові до класичного танцю. До ювілею конкурсу «Ритми майбутнього» вона збільшила свою грошову премію - «Премія Голови журі» задля підтримки талановитих дітей. Спочатку було заплановано 10 премій по 500 грн. та загалом нагороди отримали 15 учасників. Дякуємо Ірино Василівно за Вашу підтримку!

Організатори конкурсу до ювілею приготували сюрприз учасникам і крім Дипломів всі отримали свої пам’ятні нагороди! Кожен учасник ансамблю медаль та кубок колективу; солісти, дуети та тріо (лауреати та дипломати) – пам’ятні кубки; учасники конкурсу – медалі. Також своїх володарів знайшли нагороди від наших партнерів Pesto Cafe (3 сертифікати по 500 грн.) та балетний станок від Mari Prom, за що їм велика вдячність! А керівники та педагоги отримали обіцяні Грамоти за свою сумлінну працю! Вітаємо!

Особливу подяку хочемо висловити керівництву академії – директору Коломійцю В. А., голові вченої ради академії Лягущенку А. Г., заступнику директора Дроздову О.А., Кравчуку М.С. за сприяння та допомогу в організації проведення конкурсу! Дякуємо усім службам академії за роботу та допомогу з дотримання всіх епідеміологічних норм!

Велика подяка журі за сумлінну роботу та професіоналізм, оргкомітету за доброзичливе ставлення та позитивний настрій, операторам онлайн трансляції за відмінне виконання поставлених завдань!

Враховуючи, що конкурс проходив в умовах пандемії, ми вдячні всім учасникам за дотримання санітарно-протиепідемічних правил, розуміння ситуації, створення справжньої творчої атмосфери свята танцю!

Підсумовуючи, вітаємо конкурсантів, запрошених до участі у ХІ Міжнародному конкурсі класичної та сучасної хореографії MYSL-POTOK 2022.

Ті хто не потрапив до переліку, але бажають приймати участь у конкурсі MYSL-POTOK 2022, під час реєстрації, повинні відправити відео на розгляд відбіркової комісії.
Відібрані учасники, які пройшли відбірковий тур мають можливість подати заявку на конкурс MYSL-POTOK 2022 без додаткових умов.

До Конкурсу виконавців класичної хореографії запрошуються:

 1. Квятковська Уляна
 2. Спасьонова Алісія
 3. Лютова Анна
 4. Стригункова Аліса
 5. Торшина Єлизавета
 6. Бондаренко Саніта
 7. Чайка Єва
 8. Чайка Марта
 9. Ганжа Поліна
 10. Конченко Анастасія
 11. Красавцева Ульяна
 12. Хоменко Аліна

Ансамбль Студії класичного танцю «Жизель»

До Конкурсу виконавців сучасної хореографії запрошуються:

 1. Спасьонова Алісія
 2. Лютова Анна
 3. Валієва Владислава
 4. Неїжкаша Ніна
 5. Тетерюк Ладомира
 6. Стригун Віктор
 7. Торшина Єлизавета
 8. Ждан Віра
 9. Шуріпа Олександра
 10. Гріцун Катерина
 11. Кузнєцова Дарья
 12. Борознов Михайло
 13. Дует Чайка Єва та Чайка Марта
 14. Дует Іванова Аріна та Бережний Дмитро          

Ансамбль Asti ballet school

Студенти цикловоі комісії «сучасного естрадного танцю» КМАЕЦМ

Бондаренко Саніта ­– з 50% знижкою на участь у конкурсі виконавців класичної хореографії

Дует Чайка Єва та Чайка Марта ­– з 50% знижкою на участь у конкурсі виконавців сучасної хореографії