«ТВІЙ КРОК» VI Всеукраїнський двотуровий конкурс-фестиваль танцю

ТГО «Tabile ЦЕХ» за підтримки

Київської муніципальної академія танцю імені Сержа Лифаря

18 червня 2023 року! Наживо!
VI Всеукраїнський двотуровий конкурс-фестиваль танцю 

«ТВІЙ КРОК» 

 

Положення та умови проведення конкурсу-фестивалю

Місце проведення конкурсу-фестивалю – Київська муніципальна академія танцю імені Сержа Лифаря (вул.Данькевича, 4-а). Розмір сцени 11*10м, покриття –танцювальний лінолеум.

До участі запрошуються солісти, аматорські та самодіяльні колективи, ансамблі, студії, учні спеціалізованих шкіл, училищ, студенти ВНЗ, професіонали.

Конкурс-фестиваль двотуровий. Перший тур - відеоперегляд. Другий тур - сценічний виступ (наживо).
Дата проведення другого туру конкурсу-фестивалю - 18 червня 2023 року. 

I. Основні цілі конкурсу-фестивалю
Зміцнення творчих зв'язків та співробітництва учнів, педагогів, виконавців через хореографічне мистецтво та творчість;
Виявлення та підтримка обдарованих та талановитих виконавців, колективів.
Обмін досвідом у професійній підготовці та навчанні молодих виконавців.

ІІ. Умови участі у конкурсі-фестивалі танцю
Дати проведення конкурсу-фестивалю танцю "ТВІЙ КРОК" – 18 червня 2023.
Організатори змінюють формат проведення заходу з фестиваля на конкурс-фестиваль, що надає можливість учаснику отримати диплом нового формату з відзнакою індивідуального змісту та званням Лауреата відповідного ступеня, або Дипломанта!

Види танцю:
– класичний танець, естрадний танець, народний танець, бальний танець, східний танець, етнічний танець, спортивний танець, сучасний танець (джаз, модерн, контемпорарі та ін.), шоу-денс, хіп-хоп, брейк, New style та тощо.

Номінації
- СОЛО;
- ДУЕТ;
- ТРІО;
- МАЛА ФОРМА – 4-7 осіб;
- СЕРЕДНЯ ФОРМА – 8-16 осіб;
- ВЕЛИКА ФОРМА – від 17 осіб.

Категорії 
Група "Дебют"     – до 6 років;
молодша група І  – 7-8 років;
молодша група ІІ – 9-10 років;
середня група І   – 11-12 років;
середня група ІІ  – 13-14 років;
старша група I    – 15-16 років;
старша група ІІ   – 17-18 років;
доросла група    – 19+
змішана група – зазначити у заявці вік учасників номера від і до.
Кількість учасників номера, не відповідних віку від заявленої групи, не повинна перевищувати 20%.

Заявки на участь у конкрсі-фестивалі можно заповнити онлайн: Заявка учасника 
Фонограми подаються оргкомітету в електронному вигляді у форматі mp3 з повною назвою номера українською мовою на e-mail: tviykrok@gmail.com до 11 червня 2023 року.
Обов'язково уточнити в назві музичного файлу як починається номер – з точки чи з музики

ІІІ. Критерії оцінювання
1. Техніка виконання хореографічної лексики.
2. Артистизм.
3. Музичність, художнє трактування музичного твору.
4. Складність репертуару, відповідність виконавчим можливостям та віковій категорії.
5. Сценічна культура

IV. Умови конкурсу-фестивалю 

До 11 червня 2023 року! 

1Заповнити онлайн заявку учасника та надіслати відео виступу для 1 туру конкурсу-фестивалю. Відео можно викласти на YouTube чи Instagram, або додати до заявки (в заявку можно завантажити файл не більше 100 Мб)
Заявка учасника 
2. Надіслати на e-mail оргкомітету: Надіслати на e-mail оргкомітету: tviykrok@gmail.com фонограми з повною назвою номера українською мовою (уточнити в назві музичного файлу: назву колектива (прізвище соліста), назву номера, як починається номер – з точки або з музики), тільки у форматі mp3. 
Наприклад: Веселі каченята с точки.mp3.
3. Сплатити частину благодійного внеску. Реквізити для перерахування благодійного внеску надсилаються листом на пошту учасника після реєстрації.

Додаткові умови:
Обов'язково мати дублікат фонограм і перед початком перевірити у звукорежисера! Під час проведення заходу фонограми не приймаються та не замінюються.
Вхід учасників за лаштунки дозволяється не раніше, ніж за два номери до свого виступу.
Забороняється використання займистих рідин, піротехнічних елементів, інших субстанції, реквізиту тощо, які можуть пошкодити або забруднити танцювальний лінолеум, сценічне обладнання.
Організатори не несуть відповідальності за нещасні випадки, які можуть статися з учасниками під час проведення заходу. Рекомендуємо всім учасникам мати медичну страховку.

У зв'язку із ситуацією в Україні другий тур конкурсу-фестивалю проходитиме з урахуванням заходів безпеки, як загальноприйнятих так і внутрішньоакадемічних. Другий тур транслюватиметься у прямому ефірі на каналі "Табіле ЦЕХ" в Instagram.

Усі учасники обов'язково мають дотримуватися правил входу та виходу на сцену, визначеного організаторами  (праворуч вхід, ліворуч вихід). Вхід у глядацьку залу вільний!

Учасники, керівники та супроводжуючі несуть повну відповідальність за: недотримання правил безпеки та запроваджених обмежень, псування майна академії, порушення правил громадського порядку, некоректну поведінку, образливі висловлювання на адресу інших учасників та членів журі, недотримання положення та умов проведення заходу.

Оргкомітет залишає за собою право: відмовити у допуску до участі в конкрсі-фестивалі без пояснення причин, зняти учасника з конкурса-фестиваля у випадку порушення ним чи його супроводжуючими громадського порядку, недотримання умов положення, здійснення перешкод проведенню конкурсно-фестивальних заходів, тощо.

V. Регламент конкурсу-фестивалю
Регламент проведення конкурсу-фестивалю буде доступний на сайті та веб-сторінці в соцмережі (спільнота у Вайбері) за кілька днів до дат проведення.
Порядок виступів учасників визначає оргкомітет. Виступи учасників будуть поділені на окремі блоки. Нагородження проходитиме після закінчення кожного блоку.
Надсилаючи заявку учасник підтверджує, що дає згоду на обробку особистих персональних даних своєї заявки, згідно з Законом України «Про захист персональних даних» та повністю приймає умови положення конкурсу-фестивалю. Заявка на участь не має зворотної сили.

VI. Журі 

Голова журі - Нестеров Олександр Миколайович - директор фахового коледжу КМАТ імені Сержа Лифаря,заслужений артист України, викладач-методист, спеціаліст вищої категорії.
У складі журі конкурсу-фестивалю відомі виконавці, педагоги, хореографи.
Журі оцінює кожен номер учасника. Рішення журі остаточні та перегляду не підлягають.

VІІ. Нагородження 
Переможці конкурсу-фестивалю нагороджуються дипломами Лауреата І, ІІ, ІІІ-го ступеня з відзнакою  індивідуального змісту: «За краще соло», «За кращий дует», «За кращу малу форму», «За найкращу середню форму», «За найкращу велику форму», «За артистизм», «За індивідуальність», «За краще дотримання стилю», «За оригінальність музичного матеріалу», «За найкращу постановку», «За найкращий костюм», «За найкраще розкриття теми», «За вікову відповідність», «За кращу національну композицію», «За найкраще оформлення композиції», «За найкраще виконання в стилі», «За краще синхронне виконання», «За високий культурний рівень» тощо. Учасники, які не отримали звання Лауреата, отримують диплом Дипломанта конкурсу-фестивалю.
Також, за рішенням журі, передбачаються додаткові нагороди, що виникли в процесі проведення фестивалю, спеціальні призи, «Гран-прі». Деякі з нагород за рішенням журі можуть не присуджуватися.
Керівники учасників конкурсу-фестивалю отримують Грамоти завірені гербовою печаткою!

Премія Ірини Гордійчук - спеціальна грошова нагорода від заслуженої артистки України Ірини Гордійчук передбачає премії найкращим, з її точки зору, учасникам у різних номінаціях та категоріях.
Призовий фонд 10 000 гривень.
Спеціальні призи (грошові сертифікати) від партнера - PESTO CAFE  

VIII. Проїзд, проживання, акредитація
Усі витрати, пов'язані з проїздом, проживанням, медичним страхуванням, акредитацією на фестивалі несе сам учасник, або організація, що відряджає.
Організатори можуть надати допомогу в бронюванні готелів, організацію харчування та екскурсій за попередньою оплатою послуг. 

ІХ. Фінансові умови
Благодійний внесок за акредитацію на фествалі здійснюється до 11 червня 2023 р. Акредитація складає:
– соліст – 600 грн. з учасника за 1-й номер (наступні зі знижкою 50%)
– дует – 550 грн. з учасника за 1-й номер (наступні зі знижкою 50%)
– тріо – 500 грн. з учасника за 1-й номер (наступні зі знижкою 50%)
– мала форма – 450 грн. з учасника за 1-й номер (наступні зі знижкою 50%)
– середня форма – 400 грн. з учасника за 1-й номер (наступні зі знижкою 50%)
– велика форма – 350 грн. з учасника за 1-й номер (наступні зі знижкою 50%)
Кошти, одержані від благодійних внесків, будуть використані для організації та проведення конкурсу-фестивалю.

X. Оргкомітет
Організатором фестивалю створюється оргкомітет та формується журі.
До обов'язків оргкомітету входить розробка, координація та здійснення всіх заходів фестиваля, допомога в організація проживання учасників з інших міст, акредитація. 
Усі питання з підготовки та проведення фестивалю вирішуються оргкомітетом. Деякі положення фестиваля  можуть змінюватися. Оргкомітет має право використовувати та поширювати (без виплати гонорару учасникам та гостям фестиваля) аудіо- та відеозаписи, друковану та іншу продукцію, вироблену під час проведення заходу.
На фестивалі працює професійний фотограф.Особам, які не акредитовані в оргкомітеті фотографування заборонено.

Склад оргкомітету
Директор - Сергій Анатолійович Зеленков
Художній керівник – Тетяна Оліверівна Чакава 
Координатор проекту – Віктор Іванович Стародуб 
Головний адміністратор – Наталія Віталіївна Зінченко

Контакты оргкомитета: 
099 604 5253, 093 136 1225 Наталія Віталіївна
096 740 70 96 Сергій Анатолійович
E-mailtviykrok@gmail.com 

Партнер:
PESTO CAFE 

Ресторан "Козак"